Bengisu İnşaat Gayrimenkul

Bengisu İnşaat, Pegasus Residence ve Bengisu Evleri projelerini hayata geçirerek dikkatleri üzerinde topluyor. Şirket, inşaat sektöründe başarılı bir grafik çiziyor
Firma : Bengisu İnşaat                    Proje : Pegasus Residence
Bengisu İnşaat, bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında birçok projeyi hayata geçirerek, Türkiye inşaat sektöründe yol gösteren şirketler arasında yer alıyor ve başarı merdivenleri hızlı bir şekilde çıkıyor.

Bengisu İnşaat, projenin tüm aşamalarını kendi bünyesindeki elemanlar ile bitiriyor. Şirket kendi içerisinde uzman mühendisler ve tasarımcıları barındırıyor. Şirket her anlamda başarılı grafik çizerek, Türkiye’deki inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor.

Bengisu İnşaat birçok projeyi kaliteden ödün vermeyen yapısı ile hayata geçiriyor. Şirket teknoloji ve modern yaşamı birbiri ile harmanlayarak eşsiz yaşam alanları meydana getiriyor.

Bengisu Evleri projesi Çekmeköy bölgesinde hayat buluyor. Proje 24 bin metrekarelik bir alan içerisinde konumlandırılıyor. Daireler 82 metrekare ile 466 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerin oluşuyor.

Pegasus Residence ise sakin bir bölgede konumlandırılıyor. Proje sessiz, sakin, huzurlu bir yaşam arayanlar için ideal olarak bulunuyor. Bu proje kapsamında da modern yaşam ve ileri teknoloji birleştirilerek insanların yaşamı standartların üzerine çıkarılıyor.

Bengisu İnşaat, bu projeleri hayata geçiriyor ve başarılı oluyor. Şirket bu doğrultuda, inşaat sektöründe hedeflerini daha da yükseğe koyuyor.

www.bengisuevleri.com

0216 610 11 44

Haberin yayın zamanı : 2011-07-22 20:31:03


.
.
Haberi Paylaş
Anahtar Kelimeler
,