Büyükhanlı İnşaat-Yapı

Büyükhanlı İnşaat, Bahri Büyükhanlı ve Ali Büyükhanlı tarafından kuruluyor ve inşaat sektörüne adım atıyor. Şirket birçok projeyi başarılı bir şekilde hayata geçiriyor
Firma : Büyükhanlı Gayrimenkul                     Proje : Büyükhanlı Barbaros Residence
Büyükhanlı, ilk olarak 1953 yılında bir aile şirketi olarak kuruluyor ve büyümesini o günden itibaren sürdürmeye devam ediyor. Şirket, İstanbul’da birçok konut projesini hayata geçirirken, Antalya’da ise otel ve iş merkezi projelerini inşa ediyor.

Büyükhanlı, 1980 yılından itibaren inşaat ve turizm sektöründeki varlığını daha fazla hissettirmeye başlıyor. Şirket bünyesine, Ahmet Emre Büyükhanlı’nın da dahil olmasıyla birlikte, Büyükhanlı İnşaat lüks konut projelerini hayata geçirmeye başlıyor.

“Ekyifle yaşanacak mekanlar yaratmak” ilkesini kurulduğu günden bu yana tüm projelerinde uygulayan Büyükhanlı İnşaat, bu felsefesinden ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor. Şirket bu ilke doğrultusunda birçok projeyi hayata geçirerek sektördeki güvenilirliğini arttırıyor.

Büyükhanlı İnşaat, tüm projelerinde felsefesinden ödün vermeden çalışıyor. Şirket ileri teknolojiyi, modern yaşamla birleştirerek konut ve otel projelerine dahil ediyor. Büyükhanlı, her geçen gün büyüme konusunda daha büyük adımlar atıyor ve buna paralel olarak projelerinin büyüklüğünü de attırıyor.

Keyifle yaşanacak mekanlar yaratmak felsefesi ile hayata geçen projeler arasında; Moda Büyükhanlı Apartmanı, Suadiye Vakkorama, Altunizade Konutları, Levent Konutları, Etiler Mehmet Ali Büyükhanlı Lisesi, Ulus İlhan Sitesi, Büyükhanlı Barbaros Residence ve Suadiye Konutları yer alıyor.

www.buyukhanli.com.tr

      0212 327 94 94

Haberin yayın zamanı : 2011-07-20 14:38:19


.
.
Haberi Paylaş
Anahtar Kelimeler
,