Bursa Harmony Towers satışa çıktı

İnşaat sektörünün devlerinden Eroğlu Yapı’nın yeni projesi Bursa Harmony Towers’ta satışlar başladı. MAPİC Gayrimenkul ve Perakende Fuarı’nda tanıtılan Bursa Harmony Towers bugün satışa çıktı
Firma : Eroğlu Yapı                    Proje : Harmony Towers
İstanbul Merter Platform ve Lounge Markalı projeleri ile dikkat çeken Eroğlu Yapı;  yeni projesi Bursa Harmony Towers’ı satışa çıkardı. MAPİC Gayrimenkul ve Perakende Fuarı’nda görücüye çıkan Bursa Harmony Towers; karma kullanımlı olarak inşa ediliyor.

1 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon arasında değişiklik gösteren konutlardan oluşan Bursa Harmony Towers’ta satışlar bugün başladı. Toplamda 3 blok ve 2 kuleden meydana gelen Bursa Harmony Towers’ta 323 daire bulunuyor.

Teslimlerin 2013 sonunda yapılacağı Harmony Towers; Eroğlu Yapı tarafından Bursa’da inşa ediliyor. Satışların bugün başladığı projede 6 katlı bloklar yer alıyor.

Eroğlu Yapı; İstanbul’da hayata geçirdiği İstanbul Platform Merter projesi ile inşaat sektöründeki yoluna dolu dizgin devam ediyor. Bulunduğu konum itibariyle birçok merkeze yakın olarak konumlandırılan Platform Merter; Güngören’de inşa ediliyor.

Eroğlu Yapı Şirketi; 2012 yılı içerisinde 5 yeni proje daha inşa ederek toplam yatırım miktarını 3,2 milyar TL’ye çıkartmayı planlıyor.

www.erogluyapi.com.tr

0212 652 32 32

Haberin yayın zamanı : 2011-11-25 20:47:29


.
.
.
.
Haberi Paylaş
Anahtar Kelimeler
,