İzmir MyVia Bornova da satışlar başladı

Gözde Yapı tarafından İzmir’de inşa edilenMyVia Bornova’da konut satışları 10 Aralık 2011 tarihinde başladı. 7 katlı 2 bloktan meydana gelen projede 112 konut yer alıyor
Firma : Gözde Yapı                    Proje : MyVia Bornova
MyVia Bornova projesi Gözde Yapı tarafından İzmir Bornova'da yükselen ve iki gün önce satışa sunulan bir konut projesi... İnşaatının yüzde 80'i tamamlanan MyVia Bornova projesinde teslimler önümüzdeki Mart ayında yapılacak.

112 adet 1+1 daireden oluşan MyVia Bornova projesi sunduğu rezidans hizmetleriyle fark yaratacak. Tüm dairelerin 50 metrekare olarak tasarlandığı MyVia Bornova'da evler ankastre mutfak eşyaları ve klimalarıyla birlikte tesliml edilecek. Merkezi kalorifer sisteminin bulunacağı MyVia Bornova projesinde ahşap kaplama çelik kapılar ve laminant parkeler bulunacak.

2 bin 500 metrekare alana inşa edilen MyVia Bornova projesinin toplam inşaat alanı 1000 metrekareyi buluyor. 7'şer katlı iki bloktan meydana gelen MyVia Bornova projesi C30-37 hazır beton, STIIIA inşaat demiri kullanılarak zemin etüdü ve yapı denetimi onaylı bir şekilde, son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Dış duvarlar ısı yalıtım özlellikli izotuğla ve mantolama uzeri fuga uygulamalı fleksi dış cephe boyası, ıslak alanlarda izolasyon kullanılan My Via Bornova projesinde merkezi sistem uydu anteni, jeneratör gibi özellikler bulunuyor. Projede ayrıca havuz, sauna fitness gibi sosyal alanlar da mevcut.

'Türkiye'nin en genç 1+1'i' sloganıyla satışa sunulan My Via Bornova projesinin  konumlandırılmasında öğrenciler ve çalışanlar düşünüldü. Bunun için İzmir'in en merkezi ve en büyük semtleri seçildi.

0232 343 24 24

www.myvia.com.tr

Haberin yayın zamanı : 2011-12-12 17:48:11


.
Haberi Paylaş
Anahtar Kelimeler
,