Nurol İnşaat Yapı

Nurol İnşaat, yurtiçi hariç yurtdışı sektöründe de boy gösteriyor. Şirket ırak, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Cezayir, Katar ve bunun gibi birçok ülkede faaliyetlerini sürdürüyor
Firma : Nurol İnşaat                    Proje : Zekeriyaköy Evleri
Nurol İnşaat 1966 yılında kuruluyor. Şirket başarılı projelerinin ardından 1980’li yıllardan itibaren yurtdışında boy göstermeye başlıyor. Şirket, Suudi Arabistan, Özbekistan, Irak, Afganistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri gibi birçok ülkede projelerini hayata geçiriyor.

Nurol İnşaat 15 milyar dolara yakın portföyü ile sektörde başarılı olduğunu kanıtlıyor. Şirket petrol boru hatları, yollar, barajlar, hidroelektrik santraller, metro inşaatları, karayolları, otoyollar, tüneller inşa ederek üstyapıdaki başarısını altyapı projelerinde de sürdürüyor.

40 yılı aşan tecrübesi ve geçmişinden aldığı güç ile yoluna devam eden Nurol İnşaat, yeniliklere açık olmayı ve yapılarında sağlamlığı vizyon olarak benimsiyor. Şirket, yenilikçi düşüncelere ve teknolojiye açık bir şekilde yoluna devam ederken, geleneklerine bağlı kalmayı da ihmal etmiyor. Şirket, başarılı projeler sonucunda sektöre yön verecek şirketler arasında yer alıyor.

Şirket hizmetlerini sürekli geliştirmeyi ve en yükseği el etmeyi hedefliyor. Bunlar doğrultusunda dürüst, tutarlı ve güvenilir olmayı benimsiyor. Şirket yapacağı projelerle ülkeye ve toplum gelişimine yardımcı olmayı hedefliyor. Bu ilkeler Nurol İnşaat’ın vazgeçilmez değerleri arasın yer alıyor.

Nurol İnşaat imzası bulunan Zekeriyaköy Evleri projesinde diğer projelerden farklı birçok seçenek yer alıyor. Proje 16 bin 411 metrekarelik bir alan üzerinde bulunuyor. Zekeriyaköy Evleri projesi 520 metrekarelik 16 adet villadan oluşuyor.

www.nurolgyo.com.tr

     0212 286 82 40

Haberin yayın zamanı : 2011-07-25 14:45:01


.
.
Haberi Paylaş
Anahtar Kelimeler
,