Sarp Group Finanspark Evleri ni ön satışa çıkardı 3 farklı ödeme koşulu

Dün itibariyle evlerin ön satışlarının başladığı Finanspark Evleri projesinde üç farklı ödeme koşulu ile ev sahibi olunabiliyor. Proje, Sarp Group imzası taşıyor
Firma : Sarp Group                    Proje : Finanspark
16-20 Şubat tarihlerinde CNR Fuar Merkezi'nde yapılan Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'nda tanıtımı yapılan Finanspark Evleri projesinde evlerin ön satış dönemi başladı.

Sarp Group ve Emlak Pazarlama tarafından yapılan Finanspark projesi 21 bin metrekarelik alana kuruluyor. Projenin inşaat alanı ise 180 bin metrekare.

2,5 yıl içinde konut teslimleri başlayacak olan Finans Park projesinde stüdyolardan 3 oda 1 salon dairelere kadar farklı konut tipleri yer alıyor. Finans Park projesi 41 kat+6 kat bodrum olmak üzere 47 katlı tek rezidans bloğundan meydana geliyor. Projede ayrıca 5 yıldızlı bir otel de yer alacak. Projede evlerin metrekare birim fiyatı 4 bin 500 lira ile 5 bin lira arasında değişiyor. Projede üç farklı ödeme şekli ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

İlk ödeme şekline göre; yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor. İkinci ödeme planına göre; yüzde 5 oranında peşinat ödeniyor. Yüzde 20'lik kısım dört farklı senette faizsiz olarak ödeniyor. Kalan konut bedeli banka kredisi ile vadelendiriliyor. Son ödeme koşuluna göre ise; yüzde 25 peşinat ödendikten sonra kalan konut bedeli üçe bölünüyor.

http://www.sarpgroup.com/
444 47 33 

Haberin yayın zamanı : 2011-09-26 13:09:52


.
.
.
.
.
Haberi Paylaş
Anahtar Kelimeler
,