Şentürkler İnşaat-Yapı

Şentürkler İnşaat, 100 milyon doları aşan projeleriyle dikkat çekiyor. Şirket başarısını her geçen gün arttırarak yıllık cirosunu 300 milyon dolara kadar çıkarıyor
Firma : Şentürkler Holding - Güven İnşaat Ortak Girişimi                    Proje : Safir Residence
Şentürkler İnşaat, Türk İnşaat sektöründe projelerinden başarıyla ayrılarak, yoluna dolu dizgin devam ediyor. Şirket genel olarak, hastane, hotel, eğitim yapıları, su yapıları, yüksek katlı binalar, sanayi yapıları, altyapı ve yol projelerinde boy gösteriyor.

Şentürkler İnşaat, 10 milyon dolar sermayesi olmasına rağmen 100 milyon dolarlık projelere imza atıyor. Birçok bankadan nakit alabilme güvencesi bulunan şirket, bu sayede yıllık cirosunu 300 milyon dolara kadar çıkarıyor.

Şentürkler İnşaat, İSO 9001 Kalite, OHSAS 18001İş Güvenliği ve Sağlığı, İSO 14001 Çevre Yönetim belgelerini de elinde bulunduruyor. Ayrıca Şentürkler İnşaat inşaat sektörü haricinde, madencilik, otomotiv, sigorta tekstil, madeni yağlar, turizm gibi birçok alanda başarılı projeler üretiyor.

Şentürkler İnşaat imzası taşıyan projeler arasında Yeşil Vadi, Safir Residence, Tepedevrent, Doğapark, Bulvar İş Merkezi, Şentürkler İş Merkezi ve Çamlık 12 Villa yer alıyor. Şentürkler imzası taşıyan Doğapark projesinde, 4 katlı 6 blok bulunuyor. Proje kapsamında dubleks daire seçenekleri de mevcut.

Şentürkler imzası taşıyan diğer bir proje olan Tepedevrent ise 18 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayat buluyor. Villalar 2 katlı konutlardan oluşuyor ve her daireye 2 araç kapasiteli otopark tahsis ediliyor.

www.senturklerinsaat.com

0224 413 28 40

Haberin yayın zamanı : 2011-07-19 12:27:15


.
Haberi Paylaş
Anahtar Kelimeler
,