Soyak Siesta Evleri’nde 2. etap ev teslimleri başladı!

Soyak İnşaat tarafından İzmir’de gerçekleştirilen Soya Siesta projesinde daireler 124 bin liradan başlayan fiyatlar ve 60 ay faizsiz vade avantajı ile satışa sunuluyor
Firma : Soyak Yapı                    Proje : Soyak Siesta

 
Soyak Yapı’nın İzmir Karşıyaka’da 2008 yılında hayata geçirdiği Soyak Siesta projesi 2 bin 250 konuttan oluşuyor. 1. Etap teslimlerinin tamamlandığı projede 2. Etap teslimleri tüm hızıyla devam ediyor.


Fiyatların 124 bin liradan başladığı Soyak Siesta projesinde konut tipleri 1+1, 2+1 v 3+1 şeklinde değişen seçeneklere sahip. Az katlı bina konsepti ile üretilen konutların ödemelerinde peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim uygulanırken 60 aylık vadede faizsiz vadelendirme fırsatı sunuluyor.

Kaktüs bahçeleri, palmiye, zeytin ağaçları, İzmir mimozası gibi renkli bitkilerle Akdeniz kültürünü yansıtan peyzaj konseptine sahip olan ve yeşil çatı uygulaması ile çevre dostu bir yaklaşımla oluşturulan Soyak Siesta’da, enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamalar ise ısınma ve aydınlatma, aidat gibi tüm giderler konusunda önemli avantajlar sağlıyor.


Soyak Siesta projesinde spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor.

Soyak Siesta’nın 343 konuttan oluşan 3. etabının ise Kasım 2012’de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.


444 0 795

www.soyak.com.tr


Gülay  Odabaşı

Haberin yayın zamanı : 2012-05-31 17:20:34

.
.
.
.
.
Haberi Paylaş
Anahtar Kelimeler
,